topleft topright
Estonian - et
<<  Juuni 2021  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

 

 

3-logo
Pärnu In Your Pocket

 

Hea Pärnu linna ja maakonna turismiettevõtja!

 

Pärnu In Your Pocket  toob selgi suvel Pärnu linna ja maakonna külastajateni ajakohase külastusinfo ning erinevaid soovitusi ja inspiratsiooni oma reisi planeerimiseks.

 

Sel aastal on aga palju uuendusi!

 

Kuna heitlik aeg nõuab sagedast info uuendamist, siis sel aastal ilmub reisijuht DIGITAALSEL KUJUL - nii on meil võimalik infot vajadusel jooksvalt uuendada, sh. ka reklaami kujundusi.

Tänu uuendusele saame nüüd vahendada ka videosid ning lisada erinevaid interaktiivseid linke ürituste ja sooduspakkumiste juurde.

 

 

Olulise uuendusena ilmub digitaalne reisijuht sel aastal lisaks inglise keelele ka eesti ja soome keeltes

 

Veel ühe uudisena teeme sel aastal koostööd reisi planeerimise äpiga My Like, mille abil vahendame väga mugavalt filtreeritavat, interaktiivse kaardirakendusega inglisekeelset reisijuhti.

 

Reklaami broneerimise tähtaeg suvisesse numbrisse on 14.juuni. Liituda saab ka jooksvalt, kuid siis nõuab disaini kohandamine lisaaega ja info avaldamine võib viibida.

 

Lisainfo, sh. näidised ja reklaamitingimused: 

 

 

Juhatame külastajad teie juurde!Küllike Johannson-Singer
In Your Pocket - Estonia
GSM (372) 5112 545
See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

 
Neljapäevast ja reedest avanevad uued kriisiabi voorud kultuurile ja spordile

21. mail avaneb taotlusvoor era- ja kohalike omavalitsuste kultuurikorraldajatele nende teenuse, toote, äriportsessi või -mudeli ümberkorraldamiseks. Juba 20. maist saavad riigi kultuuri- ja spordiasutused taotleda kriisiabi nii ümberkorraldusteks kui ka majandustegevusega seotud kulude hüvitamiseks. Infotund taotlusvoorude tutvustamiseks toimub 21. mail kell 12.


Infotund ümberkorralduste taotlusvooru ning riigiasutuste vooru ümberkorraldustega seotud osa tutvustamiseks toimub 21. mail kell 12.00–13.00 Teamsi keskkonnas. Eelnev registreerimine pole vajalik, koosolekuga saab liituda siit 

 

 

Rohkem infot leiad siit 


Vaata ka :  https://kul.ee/uudised/neljapaevast-ja-reedest-avanevad-uued-kriisiabi-voorud-kultuurile-ja-spordile?fbclid=IwAR14OrSyxJ8CM6ciVLoNNR0GKxJwoH39m0ZpmMQ3mIGprDlnLIjDsRnfJSE 
PLPK juhatuse koosolek 20.05.2021 kell 14.00

 

PLPK juhatuse koosolek 20.05.2021 algusega kell 14:00

Asukohaga restoran “Groot”, Varbla puhkeküla (Rannaküla, Varbla, Lääneranna vald, Pärnumaa) 

Link Zoomis  https://us02web.zoom.us/j/82946384832?pwd=MmJ4VEJpTnVSV2t3M3F5MFp2L2Rkdz09)


 

Päevakord:

  1. Meetmete arutelu;
  2. Strateegia muudatuse I arutelu (esialgne ettepanek lisatakse kausta 2 hiljemalt 18.05);
  3. PLPK vara haldamisega seotud küsimused (Mändel OÜ);
  4. KTG ja haldusorgan - PLPK ettepaneku vormistamine;
  5. Jooksvad küsimused.

 

 

 

 
EAS toetusmeetme COVID-19 mõjude leevendamise toetuse taotlemise kord

 

EAS avab alates 17. maist Vabariigi Valitsuse poolt kinnitatud tingimuste alusel toetusmeetme Ettevõtjate toetamine seoses COVID-19 haigust põhjustava koroonaviiruse levikust tulenevate piirangutega toetuse taotlemise

  

Toetusmeetme eesmärk on toetada raskustesse sattunud ettevõtjaid (ka mittetulundusühingute ja sihtasutuste registris registreeritud eraõiguslik juriidiline) kriisist kiiremaks väljumiseks piirangute leevenemisel ja majanduse taastumisel.

Toetusmeetme sihtgruppideks on majutusettevõtjad, spaad, veekeskused, toitlustusettevõtjad, reisiettevõtjad, nõupidamiste ja messide korraldajad, turismiteenuse pakkujad, sõitjate muud maismaavedu teostavad ettevõtjad ja jaekaubanduse ettevõtjad.

Meetme täpsemad tingimused leiab EASi kodulehelt: COVID-19 mõjude leevendamise toetused - EAS ja toetusmeetme määrusest: Ettevõtjate toetamine seoses COVID-19 haigust põhjustava koroonaviiruse levikust tulenevate piirangutega – Riigi Teataja

 

Avame taotlemise kahes etapis: 

·       17. mail kell 9:00 avame taotlemise jaekaubandusettevõtetele. Vooru sulgemise tähtaeg on 26. mai kell 16.00

·       18. mail kell 9:00 avame taotlemise majutusettevõtjatele, spaadele, veekeskustele, toitlustusettevõtjatele, reisiettevõtjatele, nõupidamiste ja messide korraldajatele, turismiteenuse pakkujatele ja sõitjate muud maismaavedu teostavatele ettevõtjatele. Vooru sulgemise tähtaeg on 27. mai kell 16.00

  

Vooruline taotluste esitamine tähendab, et taotlused tuleb esitada etteantud aja sees (taotluse esitamine ei sõltu ajalisest kiirusest) ja kui eelarve ületatakse, läheb see kõigi nõuetele vastavate taotlejate vahel proportsionaalselt jagamisele.  

 

Juhime tähelepanu, et taotlemine on avatud lühikest aega. Seega palume kõikidel taotlejatel jälgida, et kõik vajalikud lisadokumendid oleksid vajaduse korral EASi e-keskkonda koheselt lisatud, see kiirendab oluliselt EAS jaoks otsuste tegemist: 

·       Palume jälgida, et kui Teie ettevõte kuulub kontserni, siis on kontserni majandusaasta andmed 31.12.2019 seisuga lisatud taotlusele, juhul kui need ei ole avalikult kättesaadavad. See info on vajalik, et kontrollida raskustes olemist, vt lähemalt siit: https://www.eas.ee/wp-content/uploads/2020/11/Raskustes-ettevotte-maaratlus-1.pdf;  

·       Kui toetuse saamise eelduseks on kindla EMTAK põhitegevusala koodi olemasolu, siis on Teie ettevõtte osas esitatud äriregistrisse õige info; 

·       Kui toetuse saamine eeldab puhkaeestis.ee andmebaasis teatud kategoorias teenuste pakkumine, siis on Teie ettevõtte sisestatud www.puhkaeestis.ee andmebaasi õigesse kategooriasse. Vt juhiseid siit: Juhend_PuhkaEestis-lisamiseks.pdf (eas.ee)

 

Rohkem infot ja detailsema loetelu vajaminevatest dokumentidest leiab siit: https://www.eas.ee/covid-19-toetused/.

Toetuse eelarve maht on 44 miljonit eurot, millest 25 miljonit eurot on suunatud turismisektorile ning 19 miljonit eurot jaekaubandusettevõtetele. Toetuste määrused ja tingimused otsustas valitsus. 

 
EAS veebiseminar "Siin on turvaline" 20.mai kell 10.00

 

EAS Turismiarenduskeskus ootab Sind 20. mail, kell 10.00-13.30 osalema veebiseminaril, kus üheskoos läbi mõelda märgise “ Siin on turvaline” mõte ja mõju. Vastame küsimusele, kuidas suurendada klientide usaldust oma teenuse vastu ning näha vastutustundlikuks teenusepakkumiseks tehtavaid pingutusi ka hea turundusvõimalusena.


Seminari arutelus osalevad ja küsimustele vastavad märgist kasutavad ettevõtjad ja turismieksperdid. 
Meie kõigi ühine vastutus on tõkestada viiruse levikut, et elu ja teenused toimiksid ja turismisektor saaks taastuda.


Märgi kalendrisse, tule ja mõtle kaasa!

Registreerimiseks palun klõpsa siia Registreerimine suletakse 19.mail kell 15:00.

Veebiseminari tutvustuse leiab siit


Küsimused ja täiendav info veebiseminari korraldajalt: Monika Karu,  See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

 

Eelmise aasta kevadel oli Pärnu esimene sihtkoht Eestis, kes hakkas välja andma tarbijamärgist „Siin on turvaline“.  Ettevõtjad, kes praeguseks on märgise saanud, on leitavad siit: https://visitparnu.com/parnu-linn-soovitab/

Alates selle aasta algusest vastutab Pärnu linnavalitsus kogu maakonna turismiturundamise eest ja enam ei saa me välja anda märgist lausega „Pärnu linn soovitab, ettevõte kinnitab: Siin on turvaline“. Õige on märgisel kasutada sõnastust „Visit PÄRNU soovitab, ettevõte kinnitab: Siin on turvaline“. Samas, kuna üha enam maakondi annab välja enda tarbijamärgist ja ka EAS on järjest jõulisemalt teemaga tegelemas, oleme jõudnud arusaamisele, kus meie esialgne plaan märgise välja andmisel vajab muutmist. 

 

Teeme tarbijamärgisele restardi ja hakkame tarbijamärgist uue sõnastusega välja andma. Juhin tähelepanu, et ka kõik hetkel märgist omavad ettevõtted peavad märgist uuesti taotlema.

 

Märgist saavad taotleda kõik vastutustundlikud majutus- ja toitlustusasutused, muuseumid ja turismiatraktsioonid, konverentsi- ja seminaripaigad ning sündmused, mis kinnitavad, et järgivad kõiki Terviseameti juhiseid koroonaviiruse leviku tõkestamiseks. Märgise eesmärk on suurendada külastaja usaldust turismiteenuste pakkujate vastu. Märgise saamine tähendab järjepidevat tööd, sest reeglite rikkumise korral kaotab teenusepakkuja õiguse märgist kasutada.

 

 

Täpsemad juhised on kättesaadavad Terviseameti kodulehel. 

Märgisega liitumine on ettevõttele tasuta. Märgisega liitumiseks peab ettevõte olema www.puhkaeestis.ee andmebaasis.


 

KUIDAS TARBIJAMÄRGISEGA LIITUDA?

 

TÄIDA VORM ja seejärel oota, kuni võtame teiega ühendust.

 

Kui kõik tingimused on täidetud, siis:

  1. Lisame ettevõtte visitparnu.com kodulehel olevale alamlehele
  2. Anname teile uue kujundusega kleepsu, mida saate ustele/akendele kleepida

Kuna turvaline sihtkoht reisiotsuste tegemisel on eeskätt oluline just välisturistide seas, siis on tarbijamärgisel olev info inglise keeles. Manusest leiate mitte veel lõpliku näidise märgisest.

 

Tähtis teade

 

 

Audru

 

 Audru osavald
 
 Häädemeeste vald
 
 Kihnu vald
 Lääeranna vapp
 Lääneranna vald
 
 Saarde vald
Sauga

Tõstamaa osavald

 

Joomla Template by Joomlashack
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates