topleft topright
Estonian - et
Õppereis Läänemaale ja Hiiumaale

 

Projekti "Kohalik toit kättesaadavaks" raames toimub õppereis 21.-22. juunil Läänemaale ja Hiiumaale. Õppereis on mõeldud kohalikku toitu pakkuvatele või tootvatele ettevõtetele.

 

Lisaks külastatavatele kohaliku toidu ettevõtetele on programmis Hiiumaal Orjaku sadamas toimuv lihalaat. Laadal on Romantiline Rannatee esindatud oma letiga, kus ettevõtjad saavad müüa oma toodangut, sh nii toidukaupasid kui ka käsitööd. Täpsem info õppereisi kohta Mercedes Merimaalt, tel 5092261.

 
PLPK delegatsioon LINC konverentsil

PLPK delegatsioon on koostööprojekti "Mulgi Märgi tunnustussüsteemi ja tegevusgruppide koostöö arendamine" raames LINC konverentsil Luksemburgis 9.-12.mai 2017. 

http://linc2017.eu/

 
Romantilise Rannatee ettevõtted avavad uksed 1.mail

 

1. mail avavad maapiirkondade turismiettevõtted MTÜ Eesti Maaturismi eestvedamisel juba neljandat aastat uksed kõikidele huvilistele ning tutvustavad mida Eestmaal ringi reisides põnevat teha saab. Ja seda kõike tasuta või erihinnaga! Osaleda saab matkadel ja retkedel, sõita paadiga, teha käsitööd, võtta osa töö- ja õpitubadest, kogeda uusi maitseelamusi, lüüa kaasa talgutel, tutvust teha taluloomadega, kohtuda pererahvaga, käia kuumas saunas jne.
 
 

1. MAI KÜLASTAJAMÄNG Romantilisel Rannateel

Kõikide vahel, kes külastavad 1.mail vähemalt kolme Romantilise Rannatee ettevõtet ja koguvad sealt märgistusi (allkiri, tempel, keebis vm), loosime välja väärikaid auhindu:
 
Haugijaht perele ehk Merelaiu puhkeküla kalastusreis koos ööbimisega
Kabli Päikeseloojangu festivali piletid kahele ning majutus Lepanina hotellis
Romantiline puhkus Ojako puhke- ja koolituskeskuse roositoas
Kinkekott perele koos Romantilise Rannatee seikluste ja maiustega (Jõuluvana Korstna talu perepäeva külastus, Vene talu kogu pere präänik, Pihlaka talu Kihnu sai, Lõosilma talu vale kiivimoos)
Kinkekott kahele seiklejale (Valgeranna seikluspargi seiklusraja kinkekaardid ja vabalangemishüpe, Villa Andropoffis 1 h piljardimängu, Allikukivi veinimõisa rabarberivein ning Kapteni talu kalakõrpsud) 
 
Mängus osalemiseks trüki välja kaart, kuhu kogud ettevõtetelt märgistusi. Lõpuks jäta kaart viimasena külastatud Romantilise Rannatee ettevõttesse. Märgiste kogumislehe saad väljatrükkida ja väljasõidule kaasa võtta siit. 

 

 
Pria infokiri

Pria aprillikuu infokirja leiate siit

 
NatureBizz

 

26.aprillil 2017 osales Mercedes Merimaa PLPK esindajana rahvusvahelise koostööprojekti "NatureBizz

–  Business and Wellness from Green Economy Growth" koosolekul. Päevakava ja muu oluline info leitav siit


Pärnus TÜ Pärnu kolledžis kohtusid Vidzeme Rakenduskõrgkooli (Läti), Satakunta Rakenduskõrgkooli (Soome), Södertörni Ülkooli (Rootsi) ja Pärnu Lahe Partnerluskogu esindajad, et arutada ühisprojekti ideed „Business and Wellness from Green Economy Growth". Arendatava projekti eesmärk on toetada olemasolevate ja tulevaste mikro- ja väikeettevõtjate teadlikkust ja oskusi teenuste arendamisel ja uute ärimudelite rakendamisel kasutades toodete ja teenuse peamise sisendina kohalikku loodusressurssi. Projekti tulemusena soovitakse arendada multidistsiplinaarne õppeprogramm „rohelisest ettevõtlusest" ning seda piloteerida nelja riigi (Eesti, Soome, Läti ja Rootsi) ettevõtjatega. Projekt esitatakse Interregi Kesk-Läänemere programmi.

 

 

Tähtis teade

PLPK üldkoosolek toimub

14.juunil Audru Kultuurikeskuses

 

Täpsem info +372 509 2261

 

Audru
Audru Häädemeeste
   
 Kihnu  Koonga
Saarde
Sauga


 Tahkuranna Tõstamaa 
 
Varbla 

 

Joomla Template by Joomlashack
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates