topleft topright
Estonian - et
PARTICIPANTS


AUSTRIA

 

 

LAG Regionalmanagement Wipptal

Thomas Stockhammer

Anglika Koidl

Helmut Gassebner

Klaus Ungerank

Daniela Plattner

 

LAG Regionalmanagement Schwaz-Achental

Karin Gasser


LAG Leader Region Weinviertel Ost

Christine Filipp


LAG Region Hermagor

Friedrich Veider

 

LAG Leader-Region Vorderland-Walgau-Bludenz

Karen Schillig


LAG Kuusk

Josef Ritzer

Sabine Mair

Manuel Tschenet

Melanie Steinbacher

Andrea Silberberger


LAG Regionalmanagement Kitzbüheler Alpen

Isabella Ortner

Barbara Loferer-Lainer

Roswitha Huber

Angelika Bots-Hölzl


Leader Region Nationalpark Hohe Tauern

Ferdinand Lainer

Michael Payer


LAG nordburgenland plus

Andreas Zeman

Bernhard Alscher


LAG Regional Management Osttirol

Gina Streit

Nina Forcher

Nicole Suntinger

Petra Huter

Michael Hohenwarter

Dietmar Ruggenthaler

 

LAG Regiol

Waltraud Handle

Eva Hergel

Stefanie Raich

Gabriele Juen

 

LAG Leader Lebens.Wert.Pongau

Michaela Frahndl

Birgit Kallunder

 

LAG Regionalentwicklungsverein Zukunft Linz-Land

Isolde Fuerst

 

LAG mittelburgenlandplus

Heidi Drucker

 

LAG Region Grossglockner/Mölltal-Oberdrautal

Gunther Marwieser

 

LAG südburgenland plus

Katrin Tretter

Melanie Marakovits

Margit Nöhrer

 

National Rural Network

Michael Fischer

Luis Fidlschuster

 

LAG Regionalentwicklung Inners Salzkammergut – REGIS

Rosa Wimmer

 

LAG Attersee-Attergau REGATTA

Leo Gander

 

LAG Südraum Leipzig

Gabriela Lantzsch

 

LAG Unterkärnten

Peter Plaimer

Michael Baldauf

Ingeborg Schönherr

CHECH REPUBLIC

LAG Šumperský venkov

Jakub Dolníček

Iva Svobodová

Petra Kucinová

Adéla Nováková

Radim Sršeň

 

LAG Moravian way

Miloslava Hrušková

Julie Zendulkova

 

National Network of LAGs

Blanka Horáková

Jana Bujáková

Kristina Garrido Holmová

Petra Zádilská

 

ESTONIA

LAG Põlva County Partnership Board

Rahel Lepp

Ülo Needo


LAG West-Estonian Islands Partnership NGO

Liisa Vipp

Terje Aus

 

LAG Võrumaa Partnership Assembly

Kerli Kanger

Ülle Urbanik

Eva Tuusis

Kalmer Puusepp

Avo Kirsbaum

 

LAG Development Center

Heiki Vuntus

Tiina Vilu

Vahur Leemets

Anneli Kivisaar

 

LAG Piiriveere Leader

Endla Mitt

 

LAG Kodukant Läänemaa

Merle Mäesalu

Nele Sõber

Kaja Karlson

Marika Adman

Maarja Pikkmets

 

LAG Green Riverland Partnership

Aino Viinapuu

Annika Parm

Kalev Kaljuste

 

LAG Pärnu Bay Partnership

Mercedes Merimaa

Eveli Loorents

Marika Kose

Mikk Pikkmets

Margit Merila

Koidu Kuura

Viivika Orula

 

LAG North-East Coast Partnership

Ülle Marits

Sirle Sommer-Kalda

Pille Sööt

 

LAG Järva Development Partners

Silva Anspal

Sille Pudel

 

Estonian Leader Union

Triin Kallas

Rafael Milerman

 

LAG Hiiumaa

Reet Kokovkin

Ilmi Aksli

Aivar Viidik

 

LAG North Harju Partnership

Carmen Kressa

Margit Pärtel

Arno Kannike

Andrus Umboja

Mart Võrklaev

 

LAG Mulgimaa Development Centre

Raili Uibopuu

Timmo Sülla

Anneli Roosalu

Kadri Õmblus

Dmitri Orav

Andres Saarep

 

LAG South Järvamaa Partnership

Anneli Siimussaar

Riina Trumm

Aina Lee

Mai Kukk

Ester Velliste

Teele Kukk

 

LAG Viru Co-operation Council

Kadri Kuusmik

Gerri Alamets

Andrea Eiche

Valdek Haugas

 

LAG Võrtsjärve Ühendus

Karl Õmblus

Eveli Jürgenson

 

LAG Tartu County Development Association

Kairi Kell

Liis Lainemäe

Priit Värv

Priit Lomp

Mikk Järv

Ene Reedi

 

LAG Raplamaa Partnership

Iris Haiba

Jaak Vitsur

 

LAG Western – Harju Partnership

Elisabet Mast

Henry Mang

Ede Teinbas

Eliko Kõiv

 

LAG Nelja Valla Kogu

Anu Altmets

Kaire Roosileht

Kaido Taberland

 

LAG Jõgevamaa Cooperation Chamber

Jako Jaagu

 

NGO Estonian Rural Tourism

Raili Mengel

Anneli Kana

 

Pärnu City Goverment

Romek Kosenkranius

Rainer Aavik

 

Development Centre of Pärnu County

Erik Reinhold

 

Ministry of Rural Affairs of the Republic of Estonia

Mart Järvik

Kertu Kärk

Taavi Kurvits

Kai Kalmann

Maido Pajo

 

ENRD Contact Point

Vivia Aunapuu-Lents

 

Estonian Agricultural Registers and Information Board

Rita Illak

Piret Ilves

 

National Rural Network

Reve Lambur

Erik Lööper

Ave Bremse

Konstantin Mihhejev

Ester Valdvee

Andrus Rahnu

Meeri Maastik

FINLAND

LAG Active North Satakunta association

Leena Saloniemi

Tuula Raukola

Krista Antila

Mimmi Virtanen

Venla Haapaniemi

 

LAG Leader Karhuseutu

Kauko Ketola

Niina Harju

 

LAG Leader Ravakka

Ulla Kallio

Terhi Sinisalo

Heidi Jaakkola

Åke Vastavirta

Krista Topi

Juuliska Seikola

Mirja Junkola

Iiris Soininen

Ellen Kuusio

Elli Lahikainen

Vilma Taipale

Selina Ruohola

 

LAG Leader Varsin Hyvä

Pia Poikonen

Heikki Ilmasti

Eeva Mettala-Willberg

Tauno Linkoranta

Lotta Knuutila

Marianne Laaksonen

Anne-Maija Kivimäki

 

LAG I samma båt – samassa veneesä rf ry

Hanna Hermansson

 

LAG Leader Pyhäjärviseutu

Iida Pakkanen

Elina Haavisto

Rauni Halonen

Jarmo Alho

Lasse Alho

 

LAG Leader Viisari ry

Marja Salonen

Mari Puro

 

LAG JyväsRiihi

Pirjo Ikäheimonen

Leena Karjalainen

 

4H association of Jyväskylä

Ritva Vallinkoski

 

Japa ry -Jyväskylä Sustainable development office

Anna Sarkkinen

 

LAG Aisapari

Sakari Huhdanpää

Mervi Niemi-Huhdanpää

Ellinoora Takala

 

LAG Kuudestan

Jenni Savolainen

Marjukka Mäkinen

Paula Erkkilä

 

Rieska Leader ry

Rita Kovacs

Henna Liimatainen

Jenna Lindelä

Tanja Sakko

Eveliina Sarja

Eeva Kurikkala

Kimi Karkulahti

 

LAG Keskipiste-Leader ry

Anu Suotula

Pihla Ampula

Santtu Isoniemi

Kaisa Savela

Roosa Sarajärvi

Milla Tölli

Kaisa-Maria Kujala

 

LAG Ylä-Savon Veturi

Liisa Hyvärinen

Harri Väänänen

 

Leader Jokivarsikumppanit

Veli-Pekka Ketola

 

LAG Päijänne-Leader ry

Joonas Karhinen

 

Rural Network Support Unit of Finland | Finnish Food Authority

Juha-Matti Markkola

Tuomas Metsäniemi

GEORGIA

National Rural Network

Tinatin Chulukhadze


Int'l NGO Mercy Corps

Mariam Epitashvili

Giorgi Sarukhanishvili

Irakli Kasrashvili

Archil Sujashvili

Tariel Karelidze


Borjomi Local Action Group

Mariam Metreveli

Jumber Beridze

Mikheil Lomidze

Lana Chaduneli

 

CARE Austria

Nino Kikabidze

 

LAG Lagodekhi Municipality

Salome Ghonghadze

Heks-Eper Georgia

Lasha Abashidze

GERMANY

LAG OSTSEE – DBR

Kristina Baade

 

LAG Güstrower Landkreis

Olaf Pommeranz

 

LAG Mecklenburgische Seenplatte/Müritz

Dagmar Wilisch

 

LAG Demminer Land

Marc Frankowiak

 

LAG Hunsrueck

Achim Kistner

Kornelia Retterath

 

LAG Leipziger Muldenland

Bernd Laqua

Thomas Pöge

Uwe Weigelt

Sabine Holz

Matthias Wagner

 

LAG Regional Development Wuerttembergisches Allgaeu

Maria Rigal

 

LAG Landschaf(f)t Zukunft e.V

Andreas Tänzer

Yvonne Bergmann

Manfred Elsner


LAG Altmuehl-Donau

Lena Deffner

Landkreis Leipzig

Gesine Sommer

 

LAG Silbernes Erzgebirge

Bettina Bezold

Ralf Meister

HUNGARY

LAG Felsö-Homokhátság

Judit Rácz

Mária Zsirosné Pallaga

Ágota Szabó

Anita Vargáné Weisz

Béla Somogyi

 

LAG Bakony es Balaton KKKE

Gergely Attila Szabó

Zsolt József Hebling

Monika Kontics

Margit Pergö

ITALY

LAG La Cittadella del Sapere

Nicola Vita

Francesco Fanelli

Nicola Timpone

Francesco De Stefano

 

Regional Management LAG Pustertal

Irmgard Hitthaler

Stefanie Oberarzbacher

Caroline Leitner

Robert Alexander Steger

Martin Huber

LATVIA

LAG Partnership for Rural and the Sea

Ieva Vitola Deusa

Inga Helmane

 

LAG Association"Kraslava District Partnership"

Ināra Dzalbe

Aina Dzalbe

Terēze Brazeviča

Zane Ločmele

 

LAG Stopinu and Salapils partnership

Kriztine Kuzmane

Agnese Berzina

 

LAG Biedrība "Alūksnes lauku partnerība"

Santa Harjo-Ozolina

Daiga Bojāre

Liene Stabinge

Indra Levane

Sarmītre Svilāne

 

LAG SATEKA

Sintija Bogotā

Daiga Gargurne

 

LAG Rural partnership ZIEMELGAUJA

Ilze Leicāne

 

LAG Land in Bloom

Sabine Gudeike

 

LAG Rural partnership Lielupe

Inese Cinovska

Ella Popesko

Anita Skubilina

Uldis Pranks

Videga Strautniece

 

LAG of Talsi district partnership

Lolita Plavina

Ligita Snore

Antra Jaunskalže

LITHUANIA

LAG Association Kaišiadorys District

Egidija Ramaneckaitė

Viktorija Švedaitė

 

LAG Local action group of Kaunas district

Kristina Švedaitė-Damašė


LAG Association „Lamatos žemė"

Lina Budrikė

Vygantas Kamarauskas

 

FLAG Association Silute Fisheries „Zuveju krastas"

Remigijus Budrikas

Indre Rimkiene

LUXEMBOURG

LAG Atert-Wark

Fons Jacques

Max Hilbert

 

LAG Leader Regioun Mëllerdall

Anette Peiter

 

Leader Luxembourg West

Sarah Mathieu

 

LAG Éislek

Bob Steichen

Willy Thielen

Marcel Thommes

POLAND

LAG "Region Włoszczowski"

Ewa Huć

Cezary Huć

 

LAG „Dorzecze Bobrzy"

Urszula Żelazny

 

LAG „Razem na Piaskowcu"

Agnieszka Idzik-Napiórkowska

 

LAG "Królewskie Ponidzie"

Artur Cygan

 

LAG „Perły Czarnej Nidy"

Jacek Kania

 

LAG „Dorzecze Wisły"

Aneta Matusiewicz

 

LAG "Białe Ługi"

Jowita Wójcik-Zielińska

 

LAG „Nad Czarną Pilicą"

Wojciech Basiak

 

LAG Ziemi Sandomierskiej

Janusz Stasiak

 

LAG Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej

Piotr Sadłocha

ROMANIA

LAG Dunarea De Sud

Dorina Antonescu

Marian Adonis Carastan

Nicoleta Alina Carastan

Dana Maria Lorena Stefanescu

Christina Matusa

 

LAG Valea Somesului

Remus Ionut Ilies

Ioan Aureian Cozma

Ioana Cristina Fechete

 

LAG Valey of Clănița

Florentina Evelina Lupoaica

Emilian Marcusanu

Daniela Popescu

Andreea Popescu

 

LAG Inima Giurgiului – Tara Neajlovului si a Calnistei

Cristina Draghiciu

Ana-Irina Dimulescu

Melisa-Elena Radu

 

LAG Asociatia GAL Napoca Porolissum

Adina Pascoiu

Alina Baba

 

LAG Lider Bistrita Nasaud

Ana Calina Sestac

 

LAG Lider Cluj

Anca Coman

 

LAG GAL Lunca Joasa a Siretului

Alin Racovitā

Carmen Petropoulos

 

LAG GAL Valea Crasnei Si Barcaului

Albert Levente Vekas

Mircea Sandor

Sandor Mitruly

Szende Beata Bakai

SCOTLAND

Caimgorms National Park

Alan Alexander Smith

Liam Stewart McAllan

Ellie Grace Moore

Christopher Avery Faulk

Reece Musgrave

Kirstin Anne McEwan

Rebecca Alexandra Margaret Scott

Robert Hugh Andrew Matthew Caine

Kerri Alice Milligan

SLOVAKIA

LAG MALOHONT

Ingrid Palatinusova

Ružena Gembicka

Lucia Stork

European Commission, DG AGRI

Karolina Jasinska

ENRD Contact Point

Peter Toth

ELARD

Kristiina Tammets

Marion Eckardt

Kadri Tillemann

 

Tähtis teade

Head Leader projektide taotlejad ja saajad!

PLPK büroo suhtleb Teiega ajutiselt kuni Vabariigi valitsuse poolt kehtestatud eriolukorra lõppemiseni e-maili plpparnu@gmail.com ja

büroo töötajate mobiiltelefonide, +372 5092261, +372 526 0894 ja +372 52 24812 teel.

 

 

Audru

 

 Audru osavald
 
 Häädemeeste vald
 
 Kihnu vald
 Lääeranna vapp
 Lääneranna vald
 
 Saarde vald
Sauga

Tõstamaa osavald

 

Joomla Template by Joomlashack
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates