topleft topright
Estonian - et
<<  September 2021  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

 

 

3-logo
Koostööprojekti elektroonilise rakenduse tutvustused ettevõtjatele

 

Koostöös kolme Leader koostöögrupiga – Roheline Jõemaa, Pärnu Lahe Partnerluskogu ja Mulgimaa Arenduskoda, oleme käivitanud ühise koostööprojekti piirkonna ühiseks tootearenduseks ja turunduseks. Projekti kestus on ca 3 aastat, mille jooksul toimuvad:

  • Õppereisid 3 osaleva piirkonna ettevõtjatega tutvumiseks (õppereisid toimusid mais), käime külas ka naabritel lätlastel
  • Toimuvad tootearenduskoolitused ja praktilised turismiturunduskoolitused ettevõtjatele
  • Toimuvad mitmed tutvustusreisid reisikorraldajatele/blogijatele
  • Koostöös arendame välja uued marsruudid piirkonnas, kus põhirõhk võiks olla kohalikul inimesel, kohalikul toidul, kohalikul elul
  • Arendame välja elektroonilise rakenduse loodud marsruutide müümiseks, et lihtsustada külastajale oma teekonna planeerimist ja organiseerimist

Järgmise tegevusena olemegi planeerinud ühise elektroonilise rakenduse välja töötamise. Rakenduse eesmärgiks on inspireerida külastusi piirkonda, võimaldada külastajal lihtsasti osta ja broneerida teenuseid. Juba on toimunud mitmed kohtumised/konsultatsioonid. Valminud on esialgne plaan rakendusest, mille leiate siit. Kohtumisel tutvustame teile loodava rakenduse funktsioone ja ootama teie tagasisidet, kas loodav rakendus vastab ettevõtjate ootustele ja peale selle teeme viimased täiendused enne hanke välja kuulutamist.

 

Koosolekud toimuvad igas piirkonnas ja kui oma piirkonna kohtumise aeg ei sobi, on võimalik valida ka teise piirkonna kohtumine:

Mulgimaa ja Viljandimaa ettevõtjad: 12. juuni kell 15:00 Ametite maja saalis

Romantilise Rannatee ettevõtjad: 14.juuni kell 18:00 (tegemist on PLPK üldkoosolekuga, sinna kahjuks teiste piirkondade ettevõtjad ühineda ei saa)

Rohelise Jõemaa Koostöökogu ettevõtjad 15. juuni kell 17:00 Tori vallamajas

 

Palun andke oma osalemisest teada hiljemalt 6.juuniks kirjutades  See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

 

Tähtis teade

 

 

Audru

 

 Audru osavald
 
 Häädemeeste vald
 
 Kihnu vald
 Lääeranna vapp
 Lääneranna vald
 
 Saarde vald
Sauga

Tõstamaa osavald

 

Joomla Template by Joomlashack
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates