topleft topright
Estonian - et
<<  September 2019  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9131415
161819202122
232526272829
30      

 

 

3-logo
Otsime kauplejaid Pärnu Jõululaadale

Otsime kauplejaid, see kord Pärnu Jõululaadale, mis toimub 15.-23. detsember 2012 otse Pärnu südames, Pärnu Keskuse esisel Martensi väljakul.
Martensi väljak on kujundatud jõulu meeleolus, silmailu pakub uhke kuusepuu ja meeleolu loovad igapäevased vahvad esinemise. Ühe päeva jooksul jalutab platsilt läbi ligikaudu 4000 inimest. Jõuluturureklaam on suunatud ka turistidele.

Kauplemine toimub ilusates müügimajakestes, mis on varustatud elektri ja müügilaudadega. Võimalik on tulla ka oma müügikäru või mõne muu atraktiivse väljapanekuga. Samas on oodatud ka Sinu soovid ja ettepanekud.

Ootame kauplejaid, kes on valmis müüma oma kaupa kõikidel laadapäevadel kella 12.00-18.00. Müügimajakese rent antud perioodil on 54 eurot (seal hulgas käibemaks). Võimalus on rentida ka pool maja. Kokkuleppeliselt võimalikud ka käsikaubandus jm.

Kuna müügikohtade arv on piiratud, ootame teie poolset kohest reageerimist. Palun saada oma osalemissoov ja kõik ettepanekud hiljemalt esmaspäevaks 12. novembriks ühele alljärgnevatest aadressidest.

Palun märgi oma osalemissoovis:
- kontakt andmed (nimi, aadress, telefon, meil),
- kirjelda oma kaupa, mida soovid müüa,(Hea kui saadad foto)
- müügipinna suurus,
- ettepanekud, soovid.

Tiina Tõnismäe See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. /Pärnu hansaemand/
Ave-Maria Grimm See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. /Pärnu hansa arveemand/

 

Audru

 

 Audru osavald
 
 Häädemeeste vald
 
 Kihnu vald
 Lääeranna vapp
 Lääneranna vald
 
 Saarde vald
Sauga

Tõstamaa osavald

 

Joomla Template by Joomlashack
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates