topleft topright
Estonian - et
<<  Jaanuar 2019  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
141520
212324252627
282931   

 

 

3-logo
Romantiline Rannatee laulupeol!

 

4.-7.juulini 2019 on Laulupeol avatud Romantilise Rannatee maitsete telk! Olete oodatud nautima Kapteni talu kalaroogasid, Otto talu kartulivorste, Mätiku meierei juustuburgerit, Metsikute Maitste võilillekohvi ja tammetõruküpsiseid ning Pootis mõisa maiustusi ja Romantilise Rannatee rabarberilimonaadi!

 

Lähme laulupeole!

 

Projekt on rahastatud Leader programmist


65991019 10157142875271745_4059311605928689664_n

koos hiidlastega laulupeol

 
Romantilise Rannatee päikeseloojangu piknik-õhtusöök

 

10.juulil Kosmonautika Puhkekeskuses

 

See on õhtu täis elamusi - romantikat, üllatusi ja põnevaid maitseid. Romantilise Rannatee maitsetest inspireerituna serveerib peakokk Evari Tšetsin mitmekäigulisel piknik-õhtusöögil tõelisi maitseelamusi. Menüüst leiab hõrgumaid maitseid Rannatee põldudelt, metsadest, rannaniitudelt, veinimõisatest, meieritest ja köökidest. Romantikat lisab ja toob külakosti laiast maailmast USA kitarrist Omar Torrez.

 

Piknik-õhtusöök toimub ilusa ilma korral erinevates paikades Kosmonautika Puhkekeskuse territooriumil, rannaniidul ja rannas. Halva ilma korral toimub õhtusöök siseruumides ja/või telgis.

 

Õhtusöögi kohad on piiratud ning kohtade müük lõpeb 2. juulil. Kohad on müügil Piletilevis.

 

Evari Tšetsin on restorani “Umberto” peakokk ning olnud Pärnumaa maitsete aasta saadik, kelle Pärnumaa umbrohusuupisted jõudsid ka tänavusele presidendi vastuvõtule.

 

USA kitarrist Omar Torrez on Hispaania juurtega muusik, keda on nimetatud ladina Jimi Hendrixiks. Tema muusikaline retsept koosneb võrdsetes osades post-modernsest rockist, delta bluesist, mehhiko ja kuuba son’ist, mis on kõik segatud nõidusliku kitarri uimastavate vürtsidega ning maitsestatud üleoleva, kuid samas kirgliku laulukirjutaja andega. Omar on jaganud lava paljude nimekate muusikutega. Eelkõige tuntakse teda Tom Waitsi ansambli kitarristi ja bandžomängijat “Glitter and Doom’i” tuuril 2008. aastal.
https://www.youtube.com/watch?v=sBlwrEkXR3Q
https://www.youtube.com/watch?v=dldIYpq7_7Q
https://www.youtube.com/watch?v=qWYnyFUz_n4

Õhtusöök toimub Kabli Päikeseloojangu festivali raames ning toetatakse Leader projektist.
Kontakt: Eveli Loorents, tel 5283186

 

10.juuli banner_web_laiupidi_koos kellaajaga_fotod viltu copy

 
Kutse osalema I Mulgitoidu festivalil

 

14. juuli 2019 toimub Karksi-Nuias esimene Mulgitoidu festival. Festivali raames toimub hea Eesti toidu ja käsitöö laat, kuhu on oodatud käsitöö- ja toidukaupa müüma Romantilise Rannatee ettevõtjad.

 

Terve päev on programm ja parimad Mulgimaised esinejad.
Osalustasu on 5-7 eurot jooksev meeter. Vajadusel tagatakse elektri võimalus.

Oodatakse osalema ka parima Mulgi Toidu konkursil.

Registreerida saab samal aadressil indrek@mulk.ee

 
PLPK üldkoosolek toimub 18.06.2019

PLPK üldkoosolek toimub 18.06.2019 algusega kell 18.00 Audru osavallakeskuse saalis Pärna allee 7, Audru alevikus.

 

Päevakord

1. PLPK revisjoni komisjoni aruanne

2. PLPK 2018.a. majandusaasta aruande kinnitamine

3. PLPK Seirearuande kinnitamine Lisa 1. Meede 3. Projektie paremusjärjestus

4. PLPK koostööprojekti kinnitamine.

5. PLPK koostööprojekti LINC 2019 info

6. PLPK Meede 3 Romantilise Rannatee ühistegevus ja turundus paremusjärjestuse kinnitamine

7. Jooksvad küsimused

 

 

Osalemisest või mitteosalemisest palume teatada hiljemalt 17.06.2019 e-mailile See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või telefonil 4331053, mob. +372 5092261

 

Volikiri

Koosoleku lisad leiate siit.

 

 

 
Turismiettevõtete reklaam Pärnu Külastuskeskuses

 

Tere Pärnumaa turismiettevõtja!

Suvine kõrghooaeg on kätte jõudmas ja linna külastavate turistide arv kasvab iga päevaga. Eelnevatel suvedel on meie külastajate arv olnud üle 20 000 inimese ning sellega on Pärnu Külastuskeskus olnud kõige külastatavam turismiinfokeskus Eestis (v.a Tallinn).

Turismiettevõtted on sageli meie poole pöördunud küsimusega kuidas saaks oma ettevõtet veelgi rohkem teiste seast esile tuua.  Toome järgnevalt välja erinevad võimalused:

1)      Sarnaselt eelmistele aastatele on ka tänavu võimalik Pärnu Külastuskeskuse infomaterjalide toas tasuta eksponeerida oma ettevõtte reklaamflaiereid

2)    Meie klaasboksi sissepääsu seinal oleval stendil saab tasuta eksponeerida oma ettevõtte reklaamplakatit Pärnu linnas ja maakonnas pakutavate aktiivsete tegevuste kohta (suuruses A3 või A4). Klaasboksi sissepääs on avatud kõrghooajal (aprill-oktoober).

3)    Pärnu Külastuskeskusel on pakkuda kolm tasulist kohta roll-up esitlusstendide jaoks. Ühte reklaampinda saab osta minimaalselt kaheks nädalaks (80€/2 nädalat). Kohad broneeritakse vastavalt laekunud soovidele.

4) Samuti on pakkuda kolm tasulist kohta A4 suuruses reklaami paigutamiseks Külastuskeskuse letile. Võimalusel võiks tegemist olla eripakkumisega. Kahe nädala hind on 35€. Kohad broneeritakse vastavalt laekunud soovidele.

Kuna meie külalised on valdavalt välismaalased, peaks info – nii flaierid, plakatid kui tasulised reklaamid - olema vähemalt eesti  ja inglise keeles, aga oodatud on ka soome, saksa ja vene keelne info.

 

Teie ettevõtte flaierid ja plakatid on oodatud Pärnu Külastuskeskuse infoletti, lisaküsimuste korral palun võtke meiega ühendust: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Tasuliste teenuste sooviavaldusi ootame aadressile: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.


Hando Murumägi

 

Turismimajanduse koordinaator

SA Pärnumaa Arenduskeskus

Tel: 55589211

Email: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
 

Audru

 

 Audru osavald
 
 Häädemeeste vald
 
 Kihnu vald
 Lääeranna vapp
 Lääneranna vald
 
 Saarde vald
Sauga

Tõstamaa osavald

 

Joomla Template by Joomlashack
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates