topleft topright
Estonian - et
Projektitaotlused esitatud PRIAle

 

Pärnu Lahe Partnerluskogu edastas hinnatud projektitaotlused PRIAle 09.06.2017. Taotlejad saavad jälgida oma projektitoetuse taotluse menetlemist e-PRIAs  


 
Pärnu Lahe Partnerluskogu üldkoosolek

 

Pärnu Lahe Partnerluskogu üldkoosolek, toimub 14.06.2017.a. algusega kell 18.00  Audru Kultuurikeskuse saalis, Sauna 1, Audru alevikus, Pärnumaal.  

 

Palume PLPK liikmetel teavitada PLPK bürood üldkoosolekul osalemisest hiljemalt 10.06.2017 kella 16.00-ni e-mailile   See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.  või telefonil 4331053, mob. +372 5092261.

 

NB! PLPK liikmel,  kellel ei ole võimalik PLPK üldkoosolekul osaleda, palume saata digitaalselt allkirjastatud volikiri  e-mailile  See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.  hiljemalt 14.06.2017 kella 17.00-ni või esitab volitatu volikirja üldkoosolekule saabudes. 


Üldkoosoleku päevakord

Volikiri

Lisa 1 PLPK ühisprojektitaotluse "Romantilise Rannatee eksponeerimine messidel ja sündmustel 2017-2020" avaldus

Lisa 2 PLPK 2016. a majandusaasta aruanne

 
Koostööprojekti elektroonilise rakenduse tutvustused ettevõtjatele

 

Koostöös kolme Leader koostöögrupiga – Roheline Jõemaa, Pärnu Lahe Partnerluskogu ja Mulgimaa Arenduskoda, oleme käivitanud ühise koostööprojekti piirkonna ühiseks tootearenduseks ja turunduseks. Projekti kestus on ca 3 aastat, mille jooksul toimuvad:

  • Õppereisid 3 osaleva piirkonna ettevõtjatega tutvumiseks (õppereisid toimusid mais), käime külas ka naabritel lätlastel
  • Toimuvad tootearenduskoolitused ja praktilised turismiturunduskoolitused ettevõtjatele
  • Toimuvad mitmed tutvustusreisid reisikorraldajatele/blogijatele
  • Koostöös arendame välja uued marsruudid piirkonnas, kus põhirõhk võiks olla kohalikul inimesel, kohalikul toidul, kohalikul elul
  • Arendame välja elektroonilise rakenduse loodud marsruutide müümiseks, et lihtsustada külastajale oma teekonna planeerimist ja organiseerimist

Järgmise tegevusena olemegi planeerinud ühise elektroonilise rakenduse välja töötamise. Rakenduse eesmärgiks on inspireerida külastusi piirkonda, võimaldada külastajal lihtsasti osta ja broneerida teenuseid. Juba on toimunud mitmed kohtumised/konsultatsioonid. Valminud on esialgne plaan rakendusest, mille leiate siit. Kohtumisel tutvustame teile loodava rakenduse funktsioone ja ootama teie tagasisidet, kas loodav rakendus vastab ettevõtjate ootustele ja peale selle teeme viimased täiendused enne hanke välja kuulutamist.

 

Koosolekud toimuvad igas piirkonnas ja kui oma piirkonna kohtumise aeg ei sobi, on võimalik valida ka teise piirkonna kohtumine:

Mulgimaa ja Viljandimaa ettevõtjad: 12. juuni kell 15:00 Ametite maja saalis

Romantilise Rannatee ettevõtjad: 14.juuni kell 18:00 (tegemist on PLPK üldkoosolekuga, sinna kahjuks teiste piirkondade ettevõtjad ühineda ei saa)

Rohelise Jõemaa Koostöökogu ettevõtjad 15. juuni kell 17:00 Tori vallamajas

 

Palun andke oma osalemisest teada hiljemalt 6.juuniks kirjutades  See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

 
Koostööprojekti „Ühisturundus- ja tootearendusprojekt“ õppereisid

SA Pärnumaa Turismi, Rohelise Jõemaa Koostöökogu, Mulgimaa Arenduskoja ja PLPK ühisturundusprojekti raames toimusid õppereisid 16.-17.mail Rohelisele Jõemaale ja Mulgimaa piirkonda ning Romantilisele Rannateele 24.mail.

 

Romantilise Rannatee õppereisi fotod

Rohelise Jõemaa ja Mulgimaa piirkonna õppereisi fotod

 
Õppereis Läänemaale ja Hiiumaale

 

Projekti "Kohalik toit kättesaadavaks" raames toimub õppereis 21.-22. juunil Läänemaale ja Hiiumaale. Õppereis on mõeldud kohalikku toitu pakkuvatele või tootvatele ettevõtetele.

 

Lisaks külastatavatele kohaliku toidu ettevõtetele on programmis Hiiumaal Orjaku sadamas toimuv lihalaat. Laadal on Romantiline Rannatee esindatud oma letiga, kus ettevõtjad saavad müüa oma toodangut, sh nii toidukaupasid kui ka käsitööd. Täpsem info õppereisi kohta Mercedes Merimaalt, tel 5092261.

 

Tähtis teade

PLPK edastas hinnatud projektitaotlused PRIAle 09.06.2017. Taotlejad saavad jälgida oma projektitoetuse taotluse menetlemist e-PRIAs

Täpsem info +372 509 2261

plpparnu@gmail.com

 

 

Audru
Audru Häädemeeste
   
 Kihnu  Koonga
Saarde
Sauga


 Tahkuranna Tõstamaa 
 
Varbla 

 

Joomla Template by Joomlashack
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates