topleft topright
Estonian - et
<<  August 2014  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

 

 

PLPK 2014-2020 Strateegia uuendamise koosolek Häädemeestel

 

Esmaspäeval, 25.08 kell 17 Häädemeeste seltsimajas on Häädemeeste valla koosolek PLPK strateegia koostamiseks. Kõik on oodatud.

 
MITTETULUNDUSÜHENDUSTE BAASKOOLITUSELE

Hea võimalus saada uusi teadmisi!
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus ja Juhatuse Kompetentsikeskus OÜ koostöös Pärnumaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskusega kutsuvad alustavate mittetulundusühenduste juhte ja asutajaid ning tegutsevate ühenduste uusi juhatuse liikmeid

MITTETULUNDUSÜHENDUSTE BAASKOOLITUSELE

Koolituse läbivaks põhiküsimuseks on: Kuidas sisse seada elujõuline, jõukas ja jätkusuutlik organisatsioon?

Loe lisa...
 
LEADER projektitaotluste vastuvõtt PLPK-s.

 

LEADER tegevusgrupp MTÜ PÄRNU LAHE PARTNERLUSKOGU (PLPK) avab taotlusvooru Leader-meetme raames antava projektitoetuse (MAK meede 1) taotluste vastuvõtmiseks 2014.aastal.

Avatud on PLPK Meede 1 Koostöö, koolitus ja teavitustegevus.

Projektitaotlusi on õigus esitada, kohalikul omavalitsusel, sihtasutusel või mittetulundusühingul, kes tegutsevad Tahkuranna, Häädemeeste, Sauga, Audru, Kihnu, Koonga, Tõstamaa, Varbla, ja Saarde valdade territooriumil, lähtudes MTÜ Pärnu Lahe Partnerluskogu tegevuspiirkonna strateegiast 2007-2013, MTÜ Pärnu Lahe Partnerluskogu Rakenduskavast 2014 ja Põllumajandusministri määrusest 21.september 2012 nr 75.

Projektitaotlusi võetakse vastu 05. – 06.08.2014 kell 8.00-16.00 PLPK büroos aadressil Lihula mnt.10, Audru, Pärnumaa.

Projektitaotluse  dokumendid tuleb esitada ühes eksemplaris paberkandjal ja digitaalsel andmekandjal.

Projektitaotluste menetlemine toimub Pärnu Lahe Partnerluskogu projektitoetuse taotluse menetlemisega seotud dokumentide registreerimise ja säilitamise; hindamiskomisjoni moodustamise ja hindamiskomisjoni kodukord; projektitoetuse taotluste hindamise ja paremusjärjestuse koostamise; projektitoetuse taotluse menetlemisel hindamiskomisjoni ja juhatuse liikme taandamise; PLPK poolt antud haldusakti vaidemenetluse kord ja  PLPK hindamiskriteeriumid alusel.

Kõik projektitaotluse esitamisse ja menetlemisse  puutuv dokumentatsioon  on  kättesaadav MTÜ Pärnu Lahe Partnerluskogu kodulehel www.plp.ee.

Projektitoetuse taotleja konsulteerimine PLPK poolt toimub kuni projektitaotluste vastuvõtu väljakuulutatud ajani PLPK büroos ja telefonil 4331053 kell 9.00- 12.00, e-posti aadressil  See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. "> See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. ja telefonil 5092261.

NB! Projektitaotluse esitamise aja palume eelnevalt broneerida e-postiga aadressil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või telefonidel 433 1053, 5092261.

 

 

LEADER tegevusgrupp MTÜ PÄRNU LAHE PARTNERLUSKOGU (PLPK) avab taotlusvooru Leader-meetme raames antava projektitoetuse (MAK meede 4) taotluste vastuvõtmiseks 2014.aastal.

Avatud on PLPK Meede 1 Koostöö, koolitus ja teavitustegevus.

Projektitaotlusi on õigus esitada kohalikul omavalitsusel, sihtasutusel või mittetulundusühingul, kes tegutsevad Tahkuranna, Häädemeeste, Sauga, Audru, Kihnu, Koonga, Tõstamaa, Varbla ja Saarde valdade territooriumil lähtudes MTÜ Pärnu Lahe Partnerluskogu tegevuspiirkonna strateegiast 2007-2013, MTÜ Pärnu Lahe Partnerluskogu Rakenduskavast 2014 ja Põllumajandusministri määrusest 21.september 2012 nr 75.

Projektitaotlusi võetakse vastu 05. – 06.08.2014 kell 8.00-16.00 PLPK büroos aadressil Lihula mnt.10, Audru, Pärnumaa.

Projektitaotluse  dokumendid tuleb esitada ühes eksemplaris paberkandjal ja digitaalsel andmekandjal.

Projektitaotluste menetlemine toimub Pärnu Lahe Partnerluskogu projektitoetuse taotluse menetlemisega seotud dokumentide registreerimise ja säilitamise; hindamiskomisjoni moodustamise ja hindamiskomisjoni kodukord; projektitoetuse taotluste hindamise ja paremusjärjestuse koostamise; projektitoetuse taotluse menetlemisel hindamiskomisjoni ja juhatuse liikme taandamise; PLPK poolt antud haldusakti vaidemenetluse kord ja  PLPK hindamiskriteeriumid alusel.

Kõik projektitaotluse esitamisse ja menetlemisse  puutuv dokumentatsioon  on  kättesaadav MTÜ Pärnu Lahe Partnerluskogu kodulehel www.plp.ee.

Projektitoetuse taotleja konsulteerimine PLPK poolt toimub kuni projektitaotluste vastuvõtu väljakuulutatud ajani PLPK büroos ja telefonil 4331053 kell 9.00- 12.00, e-posti aadressil   See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. " style="text-decoration:none;"> See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. ja telefonil 5092261.

NB! Projektitaotluse esitamise aja palume eelnevalt broneerida e-postiga aadressil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või telefonidel 433 1053, 5092261.

 
PLPK esindus osales Udmurdimaal, Bõgõs, soome-ugri hõimlaste toidu- ja köögifestivalil.

Udmurdimaa toidufestival 2014

Bõgõs, soome-ugri maailma kultuuripealinnas toimus 18.-19.07.2014 hõimlaste toidu- ja köögifestival, kus osales 27 Eestimaa saadikut, sealhulgas Eesti kohaliku toidu arendajad ja huvilised erinevatest organisatsioonidest sh Leader-tegevusgruppidest ja Maamajanduse Infokeskusest. Pärnu Lahe Partnerluskogu esindasid tegevjuht Mercedes Merimaa ja Romantilise Rannatee projektijuht Raili Mengel.

Hõimurahvas näitas üles suurt huvi osaleda Romantilise Rannatee sündmustel erinevate kultuuriprogrammide ja meistriklassidega.

 

Bõgõ on 600 elanikuga udmurdimeelne ja udmurdikeelne küla, mis paikneb Šarkani rajoonis 55 kilomeetrit pealinn Ižkarist ida suunas. Külas asub põhikool, lasteaed, tervisekeskus, klubi, raamatukogu ja kolhoos Vostok.

 

Toidufestivalil võitis esikoha Eestimaa esindaja, Peipsimaa Kogukonnaköögi ja Maitseelamuste Koja tulihingeline eestvedaja Tauno Laasik, kes pälvis ka publiku preemia.

 

Maitseelamus tuli valmistada pooleteist tunni jooksul ette antud kohalikest toiduainetest. Võidutoit kandis nime "Tegime Misutsime!".

 


Veel infot ja meediakajastusi antud teemal:

 

http://maainfo.ee/index.php?id=2921&

http://maaleht.delfi.ee/news/fotogalerii/fotod/fotod-eesti-toit-voitis-udmurtias-peaauhinna.d?id=69385851

 

http://www.ohtuleht.ee/588298/eesti-kokk-voitis-soome-ugri-toidufestivali

 

 


 

 

Tähtis teade

MTÜ Pärnu Lahe Partnerluskogu
büroo asub uuel aadressil
Lihula mnt.10, Audru vald,
Pärnumaa 88301 Audru Koolis
Büroosse sissepääs sõidukiteparkla
lõpus asuvast otsauksest
Täpsem info mobiiltelefonilt 5092261

 

Audru
Audru Häädemeeste
   
 Kihnu  Koonga
Saarde
Sauga


 Tahkuranna Tõstamaa 
 
Varbla 

 

Joomla Template by Joomlashack
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates