topleft topright
Estonian - et
<<  Mai 2015  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
      2  3
  4  5  6  7  8  910
1112131415
1819202122
2526272831

 

 

MTÜ Pärnu Lahe Partnerluskogu üldkoosolek, toimub 19.05.2015.a. algusega kell 18.00 Audru Kooli saalis

 

Lugupeetud MTÜ Pärnu Lahe Partnerluskogu liikmed.


MTÜ Pärnu Lahe Partnerluskogu üldkoosolek, toimub 19.05.2015.a. algusega kell 18.00 Audru Kooli saalis, Lihula mnt.10, Audru alevikus, Pärnumaal.


NB! Palume PLPK liikmetel teavitada PLPK bürood üldkoosolekul osalemisest e-mailile See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või telefonil 4331053, mob. +372 5092261.

PLPK liikmel, kellel ei ole võimalik PLPK üldkoosolekul osaleda, palume saata digitaalselt allkirjastatud volikiri e-mailile See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. hiljemalt 19.05.2015 kella 17.00-ni või esitab volitatu volikirja üldkoosolekule saabudes.


Üldkoosoleku päevakord, päevakorra lisad(strateegia-ja projektide eelnõud, maj.aasta aruanne) ja volikiri leitavad SIIT!

 
Teadmiseks taotlejale: Vaata, kuidas taotleda eurotoetust!

 

http://bda.ee/juhend-toetuse-taotlejatele/

 
MTÜ Pärnu Lahe Partnerluskogu tegevuspiirkonna Leader-meetme strateegia perioodiks 2014-2020

 

Pärnu Lahe Partnerluskogu kinnitab üldkoosolekul 19.mail algusega kell 18 Audru kooli aulas tegevuspiirkonna Leader meetme strateegia perioodiks 2014-2020. Täiendusettepanekuid strateegia eelnõusse ootame kuni 13.maini e-mailile See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.  

Infot strateegia kohta palume jälgida kodulehel www.plp.ee

PLPK strateegia eelnõu leiate SIIT!

 
Maaturismi ettevõtted kutsuvad 1.mail külla!

1. mail saab päris TASUTA või ERIHINNAGA osaleda matkadel ja retkedel, sõita paadiga, teha käsitööd, osaleda töö- ja õpitubades, kogeda uusi maitseelamusi, lüüa kaasa talgutel, tutvust teha taluloomadega, kohtuda pererahvaga, käia kuumas saunas jpm põnevat. Täpsem info: www.maaturism.ee

 

 

1. mail saab päris TASUTA või ERIHINNAGA osaleda matkadel ja retkedel, sõita paadiga, teha käsitööd, osaleda töö- ja õpitubades, kogeda uusi maitseelamusi, lüüa kaasa talgutel, tutvust teha taluloomadega, kohtuda pererahvaga, käia kuumas saunas jpm põnevat.
 
KUTSE: 30. 04 jalgrattaturismi võrgustiku tutvustus Kihnus

MTÜ Lääne-Eesti Turism koostöös SA Pärnumaa Turismiga kutsuvad Teie ettevõtet või atraktsiooni „Jalgrattaturismivõrgustiku arendusseminarile“ 30. aprillil Kihnu saarele. 

Toimumiskoht on Kihnu rahvamaja, laev Munalaiu sadamast väljub 8. 30

Seminar ja toitlustamine on korraldaja poolt, sõit sadamasse, praami ülesõit ja soovi korral rattalaenutus saarel on osalejate enda kulu. 

 

See on jätkutegevus 2012-2014  aastal regioonis läbi viidud jalgrattaseminaridele.

 

Seminaride eesmärgiks on läbi koostöövõrgustike tugevdada koostööd ja ühistegevusi erialaliitude, piirkondlike sihtkohtade ning ettevõtjate vahel ja suurendada turismitoodete turunduslikku potentsiaali lähtuvalt sihtturu-, teema- ja sihtrühmapõhisest nõudlusest, olemasolevatest arenguvõimalustest ja tootepakkumisest.

Tutvustatakse lähemalt loodavat võrgustikku Cyclists Welcome to Estonia.

 

Tule registreeru hiljemalt 24 aprillil SIIN

https://docs.google.com/forms/d/14koDWLrRp4t7w7qA-Xafq4ji6PftGX9YjdL07eYJADM/viewform 

 

Lääne-Eesti saared on madal maa, väikesed vahemaad sihtkohtade vahel ja rahulik liiklus on jõukohane ka algajale ratturile, rattaga reisijate arv järjest kasvab. See on keskkonnasäästlik ja tervislik liikumine ja elustiil, rattaturiste on nii välismaalt kui järjest rohkem kogub populaarsust see reisimisviis ka siseturistide hulgas. Teie ettevõttele annab lisaväärtust valmisolek ja teadmine selle segmendi vajadustest ja spetsiifikast, samuti paraneb klienditeenidus, tekib oskus ja võimalus luua uusi tooteid ja arendada koostööd teiste ettevõtjatega. Ja seda mitte ainult maapiirkonnas, ka linna majutused ja atraktsioonid on hõlpsasti kätte saadavad rattaturistidele: olgem siis valmis neid paremini vastu võtma.


Täpne ajakava SIIN

 

Tähtis teade

MTÜ Pärnu Lahe Partnerluskogu
kinnitab 19.mai 2015 MAK meede 4 Leader PLPK tegevuspiirkonna
strateegia perioodiks 2014-2020.

 

Täpsem info +372 509 2261

 

Audru
Audru Häädemeeste
   
 Kihnu  Koonga
Saarde
Sauga


 Tahkuranna Tõstamaa 
 
Varbla 

 

Joomla Template by Joomlashack
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates